جلسه پدران

جلسه پدران
جلسه پدران

جلسه پدران

امروزه مردان نقش مهمی در یاری همسر طی دوران بارداری و بعد از آن دارند همچنین نقش پدران در تربیت فرزند غیر قابل انکار می باشد ,و برای داشتن فرزندی سالم چه از نظر روحی و چه جسمی به تلاش پدر و مادرهردو نیاز می باشد.

خانم های باردار طی دوران بارداری بیشترین توجه را به خود و جنین درون خود دارند ,و در این زمان مردان باید بعنوان یک نقطه اطمینان و امنیت بخش همیشه در کنار همسر خود باشند و او را چه از نظر جسمی و چه از نظر روانی برای طی این دوران پر استرس همیاری کنند. . احترام گذاشتن، صبر کردن و حضور همیشگی داشتن بهترین فرصتی است که هر مردی طی دوران بارداری میتواند در اختیار همسرش بگذارد.

به همین دلیل مردانی که قرار است به زودی پدر شوند لازم است با مسائل و تغییرات جسمی و روحی همسر طی دوران بارداری آگاهی لازم را کسب کنند و با مسائل علمی در رابطه با نوع رفتار با همسر، قبل و پس از فارغ شدن و تربیت فرزندان خود آشنا شوند.

جلسه پدران
جلسه پدران

با توجه به فرهنگ حاکم در کشور ما پدرها در جلسات آموزشی مادران باردار شرکت نمي‌کنند مرکز مشاوره و خدمات مامایی رویان براي پدران علاقه مند دوجلسه‌اي آموزشی تحت عنوان «جلسه پدران» برگزار می نماید دراین کلاس در جلسه اول فقط پدران حضور دارند و تمام نکاتي که پدران بايد در زمينه بارداري، زايمان و بعد از زايمان همسرشان بدانندو نیز سلامت خودشان، همسرشان و کودکشان آموزش داده مي‌شود.در این جلسات پدران آینده می توانند به راحتي پرسش‌هاي خود را مطرح کنند ودغدغه های خود را در مورد بارداری همسر و تولد فرزند بیان کنند .در جلسه دوم که با حضور پدر و مادر برگزار می شود ،مراقبت از نوزاد و ماساژ نوزاد آموزش داده میشود.خوشبختانه استقبال آقایان بخصوص پدران جوان از این کلاسها بسیار خوب و قابل توجه بوده است لازم به ذکراست آموزش پدران طی دوجلسه حدود 90 دقیقه برگزار می شود و زمان آن با توجه به وقت شرکت کنندگان تنظیم و هماهنگ می گردد.

جلسه پدران

جلسه والدین

 

.

Check Also

شروع ورزش پس از زایمان

شروع ورزش پس از زایمان

شروع ورزش پس از زایمان بسیاری از مادران دوست دارند هرچه زودتر بتوانند از فعالیتهای …

2 comments

  1. شرایط استفاده از جلسات آموزشی و هزینه های اون؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button