دوره های آموزشی و خدمات

فواید شنا در دوران بارداری

فواید شنا در دوران بارداری

اگه شما در دوران بارداری علاقه به انجام ورزش شنا دارید، در مرحله اول پیشنهاد می شود که با مشاوران ما در مرکز تخصصی مامایی رویان مهر مشورت کرده و طبق گفته ها و تجویز مشاوران به برنامه شنا خود بپردازید.

ورزش شنا یکی از مناسب ترین ورزش ها برای بهبود جریان خون است، علاه بر این توان عضله ها و ماهیچه ها را افزایش می دهد. ورزش شنا یکی از ورزش های بی خطر برای دوران بارداری است، شما در ورزش شنا اضافه وزنی که در دوره بارداری رخ داده است را حس نمی کنید و همین امر باعث آرامش ماهیچه ها و عضلات شما می شود.

بانوان باردار نباید گرم کردن بدن قبل از ورزش شنا را فراموش کنند، و نباید بیش از حد خود را در آب خسته کنند. راه رفتن در آب به تنهایی می تواند تمام مزیت های شنا را در اختیار شما قرار دهد. شما با مشورت با مشاوره مامایی خود می توانید نسبت به فشارهای وارده بر بدن خود و دردهای موجود در بدنتان از حرکت های مناسبی که می توانید انجام دهید مطلع شوید.

فواید شنا در دوران بارداری

فواید شنا در دوران بارداری

شنا در سه ماهه اول بارداری

در سه ماه اول بارداری خود شما نسبت به وضعیت جسمانی خود و چنان چه مشکل خاصی نداشته باشید می توانید به طور یک روز در میان و یا هر روز به مدت بیست دقیقه ورزش شنا را انجام دهید. از بهترین مزیت های شنا در دوران بارداری تاثیرات آن بر قلب و عروق شما و اکسیژن رسانی بهتر به بدنتان است.

شنا در سه ماهه دوم بارداری

لازم نیست با سنگین تر شدن وزنتان نگران انجام ورزش شنا شوید. همانطور که گفته شد حتی اگر احساس کنید قادر به شنا کردن نیستید می توانید با راه رفتن در آب باعث تقویت مفاصل خود شوید.

شنا در سه ماهه سوم بارداری

در سه ماهه سوم بارداری شما با اضافه وزن بیشتری نسبت به ماه های قبل روبرو می شوید. بهتر است استخری را انتخاب کنید که در نزدیکی محل سکونت شما  است و همینطور ازانجام حرکات سنگین بپرهیزید. توصیه های لازم برای این دوران استفاده از مایوی مخصوص دوران بارداری و جلوگیری از گرم شدن بیش از حد بدن است.

با تشکر مدیریت سایت مرکز مشاوره و خدمات مامایی رویان مهر سلامت

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

نوزده − 6 =

بازاریابی اینترنتی ، طراحی سایت و سئو توسط بهسون

خريد اپل ايدي    قیمت ایزوگام   وکیل   دوره هلی تخصصی شبکه